PROGRAM

Piatok Sobota
Hlavné pódium
19:30 – Spektrum /SK/
20:30 – Warum Lila /DE/
21:40 – Twelve 24 /UK/
Hlavné pódium
17:30 – The Elements /SK/
18:20 – Hudba z Marsu /SK/
19:30 – Daniel Levi /EST/
20:45 – Guvna B /UK/  zmena v programe
22:15 – Sam & Becki Cox of Newday Worship /UK/
Mestská športová hala
17:30 – Marián Kuffa
23:30 – Godzone Acoustic (XL)
(ESPÉ, Godknows, Heartbeat)
Mestská športová hala
12:00 – Tanečné divadlo ATak – predstavenie GALÉRIA (XL)
14:00 – Janais (XL)
16:00 – ČEKY POINT (XL)
Talkshow Mariána Čekovského – téma: Zázrak
Hostia: Teológ Bohdan Hroboň, športový strelec Jozef Gönci, pouličný básnik Šimon Ondruš
Gospeltalent Stage
17:00 – Way to go
18:05– Lýdia Rišová
18:40 – Vlado Regás
23:15 – Graeme Mark Band
Gospeltalent Stage
Program detského kútika:
14:00 – divadlo pre deti: Bláznivá Božka a jej Kolobežka
Smolenický zámok – Voda nad zlato
15:00 – Braňo Jobus – Beseda o knihách Jobusových
16:00 – divadlo pre deti: Bláznivá Božka a jej Kolobežka
Vodný hrádok Červeník – Šalviový kvietok
Kino Hviezda
23:30 – V mene Krista – film (XL)
Kino Hviezda
14:00 – 3T – Tri Tvorivé Tvory (XL)
16:00 – Ján Husár, vojnový fotograf (XL)
Františkánsky kostol
16:00 – Sv. omša
Ján Holubčík SDB, riaditeľ Festivalu Lumen
♫ Zbor Radosť zo Senca
01:00 – Animovaná adorácia – Milosrdenstvo
♫ Dominika Gurbaľová
Františkánsky kostol
8:30 – Sv. omša
pri príležitosti oslavy 25. výročia vzniku DOMKY
celebrant: Tibor Reimer SDB, kazateľ: Peter Figeľ SDB
♫ Mládežnícky zbor z KaplnejKatedrála sv. Jána Krstiteľa
00:00 – Záverečná sv. omša
Ondrej Chrvala, tajomník Rady pre mládež a univerzity KBS
♫ UPeCe zbor z Bratislavy
Radničné nádvorie
17:00 – 23:00 – Rehoľná kaviareň a Služba ucha, DOMKA stan,
výstava obrazov Pavla Dominika Solára
17:00 – 20:00 – Detský kútik
Radničné nádvorie
10:00 – 23:00 – Rehoľná kaviareň a Služba ucha, DOMKA stan,
výstava obrazov Pavla Dominika Solára
10:00 – 20:00 – Detský kútik
Uršulínsky kostol
18:00 – 22:00 – Tichá adorácia
Uršulínsky kostol
14:00 – 17:00 – Tichá adorácia
Ostatné miesta
10:00 – 11:30 – Workshopy a prednášky (I. blok)
12:00 – 13:30 – Workshopy a prednášky (II. blok)Mariánska sála

10:00 – 11:30 – Fit up! – športový workshop
12:30 – 14:00 – Tanečný workshop s Dominikou Mirgovou a VIP CREW

ArtKlub
01:00 – 04:00 – AFTERPARTY (XL)DJ Tomáš Nemec a DJ Marko

Program označený XL je súčasťou spoplatnenej zóny festivalu, lístky si môžete zakúpiť v predpredaji za 10€ do nedele 29. mája 2016 cez http://www.fln.sk/2016/predaj/ alebo v stánku informácií na mieste za 14€.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.