INFORMÁCIE – UBYTOVANIE

Tak ako tradične, aj tento rok v rámci Festivalu Lumen poskytujeme ubytovanie na školách, ktoré už isto veľmi dobre poznáte.

 

ZŠ Andreja Kubinu

Táto škola je na ulici Andreja Kubinu 34. Cesta k nej je síce o niečo dlhšia (cca 15-20 min.) a kľukatejšia, no škola má k dispozícii veľké vonkajšie priestory a je obklopená zeleňou. Vnútorné priestory vyhradené pre príjemné posedenie priamo na škole budeme volať čajovňa Kubovňa. Tieto služby bude môcť využiť 600 ľudí, ktorých môžeme na škole ubytovať.

 

Čajovňa Kubovňa

Na Festivale Lumen 2016 bude na ZŠ Andreja Kubinu zriadená čajovňa. Bude sa nachádzať v školskej jedálni – hneď pri vchode. Budete si tu môcť zapožičať jednu zo spoločenských hier. Zálohou za požičanie hry je váš alebo kamarátov občiansky preukaz. Čajovňa je určená výlučne pre účastníkov ubytovaných na ZŠ Andreja Kubinu. Viac informácií o pravidlách a službách čajovne Kubovne sa dozviete na škole počas festivalu.

 

ZŠ Atómová

V pokojnejšej časti Trnavy a v blízkosti Tesco Extra sa nachádza škola na Atómovej ulici 1. Cesta trvá približne 15-20 minút so stredným stupňom zložitosti. Pred školou sa dá tiež posedieť na trávnatej ploche. Kapacita tejto školy je 500 miest.