FB
FB
FB

Ubytovanie - Informácie

Ubytovanie na Festival Lumen 2012 si môžete zakúpiť priamo na festivale za poplatok 7 €:

- na Trojičnom námestí v piatok (od 9:00) a v sobotu (od 9:00)

- v amfiteátri v sobotu (od 10:00).

 

K dispozícii je ZŠ Atómová, upozorňujeme, že ubytovanie si môžete zakúpiť IBA v INFO stánku (nie na škole). Je potrebné, aby ste si ubytovanie zakúpili OSOBNE (po zaplatení vám bude nalepený ubytovací náramok na ruku; náramok je neprenosný).

 

 

-------

 

 

Túto školu chcem!


Tak ako tradične, aj tento rok v rámci Festivalu Lumen poskytujeme ubytovanie na školách, ktoré už isto veľmi dobre poznáte. Ale aby sme sa neopakovali, v tomto článku nájdete nielen tradičné info o jednotlivých školách, ale aj novinky, s ktorými ste sa ešte nestretli a ktoré sme pre vás pripravili. Hor sa na to!

 

bottova


ZŠ Jána Bottu

 

Základná škola Bottova sa nachádza na ulici Jána Bottu 27. Je vzdialená asi 5 minút od Trojičného námestia, pričom je výhodná pre ľudí, ktorí sa ťažšie orientujú v cudzom prostredí. Jednoducho stačí ísť stále rovno! Tento rok bude škola k dispozícii s kapacitou približne 650 ubytovaných.

 

 

kubinu

ZŠ Andreja Kubinu


Najväčšia novinka sa týka práve tejto školy, ale poďme pekne od začiatku. Táto škola je na ulici Andreja Kubinu 34. Cesta je o niečo dlhšia (cca 10 min.) a kľukatejšia, no má k dispozícii veľké vonkajšie priestory obklopené zeleňou a takisto novými vnútornými priestormi vyhradenými priamo na škole a budeme ich volať čajovňa Kubovňa. Tieto služby bude môcť využiť takmer 800 ľudí, ktorých môžeme na škole ubytovať.

 

 

Čajovňa Kubovňa

Na Festivale Lumen 2012 bude po prvý krát na škole zriadená čajovňa. Bude sa nachádzať v školskej jedálni, čo je hneď pri vchode ZŠ. Poskytovať bude napr. jednoduché občerstvenie a možnosť zapožičať si jednu zo spoločenských hier. Zálohou za požičanie hry budú peniaze. Čajovňa je výlučne určená pre účastníkov ubytovaných na ZŠ Andreja Kubinu. Viac informácií o pravidlách a službách Kubovne sa dozviete na škole v čase konania festivalu.

 

 

 

Cena ubytovania na Festivale Lumen 2012 je 6€ a je jednotná pre všetky školy! To znamená, že „vyhráva“ ten, kto si skôr rezervuje :)

Opäť opakujeme aj to, aby ste nečakali s rezervovaním miesta a vybrali si čo najskôr vášho favorita spomedzi škôl, pretože nielen ušetríte, ale môžete získať služby naviac v podobe tohtoročných noviniek a nám trošku zmierniť zhon, ktorý je tesne pred začiatkom festivalu najväčší.

 

Kúpou ubytovania podporíte Festival Lumen!

 

Rezervovať ubytovanie si môžete na tejto adrese http://www.fln.sk/tickets/


Ďakujeme a tešíme sa na vás, milí lumeňáci!


 

 

 


 


 Festival LUMEN 2013
thanXX.
7. - 8. JÚNA 2013
v Trnave na Trojičnom námestí
pre všetkých a zadarmo

info@festivallumen.sk
© 2011 - 2013 Festival Lumen 2013
powered & designed by Triad.sk
webhosting by nic.sk
Počet prístupov: 00249238

Partneri